Logowanie

Newsletter

Witamy w centrum wysyłania informacji o nowościach w serwisie ludzi aktywnych Strefa9.pl. Chcesz otrzymywać info o nowościach i inne ważne informacje z życia naszego serwisu? Zapisz się!

Zapisz się do naszego newslettera!

ZAPISUJĘ SIĘ!

Jeżeli jesteś pewna/y, że nie chcesz już otrzymywać informacji z naszego newslettera, poniżej znajdziesz także formularz, dzięki któremu możesz się wypisać. Pamiętaj, że zawsze możesz zapisać się ponownie! :)

WYPISUJĘ SIĘ!

 

Regulamin newslettera

1.   Newsletter jest bezpłatną usługą dla wszystkich użytkowników serwisu ludzi aktywnych Strefa9.pl mającą na celu informowanie zapisanych osób o nowościach oraz wydarzeniach związanych z serwisem.

2.   Zapisanie się do newslettera serwisu Strefa9.pl jest dobrowolne i jednoznaczne z zaakceptowaniem tego regulaminu.

3.   Zapisaniem się do newslettera i tym samym akceptacją niniejszego regulaminu rozumie się potwierdzenie chęci zapisu do newslettera poprzez kliknięcie w odpowiedni link, znajdujący się w wysłanej wiadomości po uprzednim wypełnieniu formularza zapisu.

4.   Z newslettera serwisu Strefa9.pl można zrezygnować w każdej chwili, korzystając z formularza na powyższej stronie. Takowa informacja (wraz z odpowiednim linkiem) będzie także zamieszczana w każdym wysłanym newsletterze.

5.   Użytkownik newslettera wyraża zgodę na otrzymywanie informacji na temat wydarzeń, w których serwis Strefa9.pl bierze bezpośredni udział, bądź jest patronem, sponsorem etc.

6.   Użytkownik newslettera wyraża zgodę na otrzymywanie reklam, z których całkowity dochód zostanie przekazany na rozwój serwisu ludzi aktywnych Strefa9.pl (nieczęściej niż dwa razy w tygodniu).

7.   Punkt 3 regulaminu nie dotyczy osób biorących udział w konkursach organizowanych przez serwis Strefa9.pl oraz zarejestrowanych użytkowników seriwsu, których obowiązuje osobny regulamin (konkursu, forum, etc.)