Logowanie

Konkurs COOL SITE

Zasady konkursu COOL SITE

Chcesz wziąć udział w konkursie na najlepszą stronę internetową organizowany przez serwis Strefa9.pl? Przyjrzyj się dokładniej zasadą, zapoznaj się z regulaminem i wypełnij krótki formularz. Nic trudnego! Czeka na Ciebie wiele nagród... Najważniejsze jest jednak to, że konkurs COOL SITE ma swój prestiż!

Pierwsza edycja odbyła się w październiku 2002 roku! :)

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane od 1 do 25 dnia każdego miesiąca. Zgłoszenia, które nadejdą do nas w inne dni zostaną zignorowane! Wyniki publikowane będą na stronach serwisu do 15 dnia następnego miesiąca.

Nagrody przyznawane są za 1, 2 i 3 miejsce. Każda zgłoszona do konkursu strona musi mieć umieszczony w widocznym miejscu znaczek nominacji, który pojawi się po poprawnym wypełnieniu formularza. W przeciwnym wypadku strona nie będzie brana pod uwagę w trakcie wyboru najlepszej strony internetowej. Zwycięskie strony mają także obowiązek umieścić na stronie znaczek informujący o wygranej, w przeciwnym wypadku nagroda zostanie cofnięta.

Wygraj profesjonalną kampanię w Google AdWords
dla swojej strony internetowej!

Przy wyborze najlepszej strony będziemy kierować się wykonaniem strony, jakością treści oraz nakładem pracy włożonej w działanie strony. Wiemy ile pracy, pomysłowości i czasu potrzeba włożyć w stronę, dlatego pod uwagę bierzemy wszystkie czynniki. Skład Jury jest "ruchomy" i co miesiąc zasięgamy opinii różnych specjalistów.

Jako jedyni oferujemy co miesiąc dyplom/zaświadczenie
o zajętym miejscu w naszym konkursie!

UWAGA! Jeżeli strona nie wygra w miesiącu A należy ją ponownie zgłosić w miesiącu B aby było wiadomo, że webmaster ma nadal chęć uczestnictwa w konkursie. Strony wyróżnione mogą brać ponownie udział w konkursie, natomiast strony już raz nagrodzone nie mogą brać udziału w kolejnych edycjach. W nadzwyczajnych sytuacjach prosimy o kontakt.

Zapoznaj się z regulaminem »

Zgłoś się do konkursu »

Facebook

zobacz wiecej