Logowanie

Konkursy z nagrodami

Witaj... w krainie konkursów, gdzie zawsze jest coś do wygrania :) Pięknie brzmi, prawda? Ale czy to możliwe? Oczywiście, że tak! Na tych stronach od czasu do czasu pojawiają się nowe konkursy, w których zawsze jest coś do wygrania. Chcesz o nich wiedzieć pierwszy?

Zapisz swój e-mail do naszego newslettera, a na pewno powiadomimy Cię o naszych nowościach :)

Aktualne konkursy:

COOL SITE, konkurs na najlepszą stronę internetową wygraj 300 zł na reklamę!

Chcesz wziąć udział w konkursie na najlepszą stronę internetową organizowany przez serwis Strefa9.pl? Przyjrzyj się dokładniej zasadą, zapoznaj się z regulaminem i wypełnij krótki formularz. Nic trudnego!
Czeka na Ciebie wiele nagród... Najważniejsze jest jednak to, że konkurs COOL SITE ma swój prestiż!
Trwa on od 2002 roku! Zapraszamy!

Wygraj kubeczek Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, dla Ciebie!

Z okazji powoli kończącego się Europejskiego Roku Wolontariatu 2011, chcieliśmy zaproponować Wam mały i całkiem prosty konkursik, w którym do wygrania są kubeczki promujące to niebywałe święto. Europejski Rok Wolontariatu 2011 to jednocześnie obchody i wyzwanie. Obchody tego roku są okazją do uczczenia poświęcenia milionów ludzi w Europie, którzy w wolnym czasie pracują bezpłatnie w swoich społecznościach... Zapraszamy!

Cyferki, druga już edycja super zabawy :)

Zabawa polegająca na odliczaniu od liczby 8134 w dół, do zera. Trzeba przy tym przestrzegać kilku prostych zasad. Ten kto napisze zero wygrywa! (: Poprzednia edycja tego konkursu trwała prawie dwa lata! Zapraszamy!

 

Masz pomysł na nowy konkurs? Chcesz zostać sponsorem?
Napisz do nas ze swoją propozycją!

 

Konkursy już zakończone:

zobacz wiecej