Wyszukiwarka
  • Szukaj na forum jak i w calym serwisie Strefa9.pl

Forum Strefa9.pl - Rejestracja

Rejestrując się na w serwisie Strefa9.pl zgadzasz się na poniższe warunki. Jeśli się na nie nie zgadzasz, opuść i nie korzystaj z naszych usług. Serwis Strefa9.pl ma prawo zmienić te warunki, ale musi Cię o tym poinformować.

Forum

Forum Strefa9.pl działa na skrypcie phpBB, wydanym na licencji „General Public License” (zwanej też „GPL”). Skrypt phpBB tylko ułatwia dyskusje przez Internet, jego autorzy nie kontrolują tekstów zamieszczanych w Internecie za pomocą tego skryptu.

Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem (w tym spamu). Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba (bez konieczności powiadamiania o tym osoby zainteresowanej). Moderatorzy i Administratorzy mają tutaj ostateczne zdanie. W ich uznaniu spam jest spamem.

Avatar. W przypadku zbyt obszernych grafik w emblemacie, bądź o niewymiarowych rozmiarach oraz rażącej strukturze Administratorzy tego forum mają prawo do usunięcia grafiki, a nawet zablokowania możliwości jej wstawiania na przyszłość. Podpis, który można ustawić w profilu, nie powinien mieć więcej niż 4 linijki. Nie może on także posiadać zaimpletowanych grafik mieszczących się na innych serwerach.

Ogólne

Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych. Webmaster zastrzega sobie przy tym prawo do możliwości umieszczenia Twojego postu jako formy artykułu, tylko i włącznie na stronach serwisu Strefa9.pl z zaznaczeniem autora.

Skrypt tego forum wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z forum. Adres email jest wykorzystywany dla potwierdzenia podanych informacji oraz hasła (i dla przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał stare). Na adres email maksymalnie 3 razy w miesiącu będzie wysyłana informacja o bardzo ważnych faktach z życia forum, a także ważne komunikaty techniczne. Adres email może zostać także dodany do naszej listy mailingowej, z której w każdej chwili można się wypisać.

 
cron