Logowanie

Artykuły

Idziemy na randkę

dodane: 5 września 2007

  Czy zastawialiście się dlaczego dwoje ludzi się umawia ze sobą na randkę? Czym właściwie są randki? Jakimi rządzą się prawami?

  Wbrew pozorom randki nie są niczym strasznym wystarczy tylko poznać czym są randki, jakie nimi rządzą prawa, następnie poznać kogoś sympatycznego i umówić się z nim. Ktoś powie łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Z tym tez się zgodzę. Ale tylko częściowo. Bowiem dlaczego mamy nie próbować skoro ktoś nam się podoba, skoro na jego widok robi nam się cieplej, milej, weselej.

  Jak świat światem ludzie się ze sobą umawiają. W końcu każdy z nas marzy o spotkaniu na swojej drodze życiowej kogoś z kim może poczuć się szczęśliwy, kto morze być jego przyjacielem czy sympatią. W ten sposób bowiem rodzą się związki. Ty + Ja = My.

Reklama

  Dlatego też celem randek jest właśnie zbudowanie i rozwijanie relacji. Dzięki randce dwoje ludzi chce się lepiej ze sobą poznać i spędzić wspólnie ze sobą mile czas.

  Lepiej poznać oznacza, że dwoje ludzi chce dowiedzieć się, co myśli, czuje, czego pragnie druga strona. Jakie ma wartości, zainteresowania, cele życiowe, marzenia. Czyli chce się przekonać jaka ona jest naprawdę.

  Tylko w ten sposób czyli dotykając głębiej drugiej osoby możemy stworzyć z nią wyjątkową relację.

  Jednak o randce trzeba myśleć przede wszystkim jako o szansie na poznanie kogoś miłego, pokrewnej duszy. Błędem jest oczekiwanie, często na wyrost, że dzięki randce spotkamy miłość. Owszem możemy takową spotkać. Ale aby związek zaowocował miłością ludzie musza się sobie podobać nie tylko pod względem fizycznym, ale i pod wzglądem psychicznym, intelektualnym. A to nie jest takie łatwe jak się myśli.

  Dlatego też o randce trzeba myśleć jak o spotkaniu z przyjacielem, kimś wyjątkowym., kogo warto bliżej poznać. Wtedy to nie będziemy rozczarowani gdy osoba, z którą się spotkaliśmy nie będzie naszą sympatią.

  Drugi cel randki o którym pisałem wcześniej to spędzenie z kimś mile czasu. co oznacza nie mniej nie więcej, że dwoje ludzi chce się razem ze sobą dobrze bawić.

zobacz wiecej